Rezultati 1. međunarodnog on – line natječaja Glazbene škole

Piše: - 20. svibnja 2020.

Glazbena škola Dugo Selo objavila je rezultate  prvog međunarodnog on – line natječaja održanog u sklopu 10. Međunarodnog festivala klasične glazbe. Škola se zahvalila svima na sudjelovanju uz napomenu da je kvaliteta natjecatelja bila izuzetno visoka. Finalisti odnosno pobjednici u pojedinim kategorijama su: Maša Tkalčević, Lana Zorjan, Artur Kalchev,  Lana Sorak, Martin Žučko, Roberto Hren i Patrik Špoljarić. Pri čemu su apsolutni pobjednici violinistica iz Srbije Lana Zorjan, orguljaši iz Hrvatske Martin Žučko i Patrik Špoljarić te Robert Hren bisernica.  Svi oni nastupit će u velikom finalu u sklopu idućeg međunarodnog glazbenog festivala kada će dobiti nagrade, diplome i medalje, a pobjednik velikog finala dobit I specijalnu nagradu, medalju, pehar i diplomu.

Na natječaju je sudjelovalo 70 kandidata a svi natjecatelji koji nisu osvojili nagradu dobit će priznanje za sudjelovanje.

Istovremeno održano je i prvo on line školsko natjecanje glazbene škole: Dobitnici apsolutno prve nagrade su : Patrik Špoljarić, Josip Rudelić, Martin Žučko.

  1. KATEGORIJA

Maša Tkalčević, Hrvatska, klavir, 96 boda                        1. nagrada

Rosa Dubravčić, Hrvatska, klavir, 93 boda                          2. nagrada

Marija Pranjić, Hrvatska, violina, 93 boda                            2. nagrada

Nuo Cheng, Kina, klavir, 92 boda                                        2. nagrada

Iveta Lichahina,  Bugarska, klavir, 90 bodova                     2. nagrada

Erin Dolančić, Hrvatska, violina, 85 bodova                        3. nagrada

Helena Bijelić, Hrvatska, flauta, 83 boda                             3. nagrada

Lana Raić, Hrvatska, harmonika, 80 bodova                        3. nagrada

Martin Šantić, Hrvatska, bisernica, 80 bodova                     3. nagrada

  1. KATEGORIJA

Lana Zorjan, Srbija, violina, 100/100 bodova                  Apsolutno 1. nagrada

Artur Kalchev, Bugarska, klavir, 97 bodova                         1. nagrada

Katarina Pranjić, Hrvatska, klavir, 85 bodova                      3. nagrada

Milica Popnovakov, Srbija, violina, 83 boda                        3. nagrada

Ema Bijelić, Hrvatska, gitara, 80 bodova                              3. nagrada

  1. KATEGORIJA

Lana Sorak, Hrvatska, klavir, 97 bodova                              1. nagrada

Krystian Angelov, Bugarska, klavir, 95 bodova                   1. nagrada

Lana Radović, Srbija, violina, 93 boda                                 2. nagrada

Maja Tafro, BiH, klavir, 90 bodova                                      2. nagrada

Anna Matt, Srbija, violina, 88 bodova                                  3. nagrada

Merjem Ćatić, BiH, klavir, 86 boda                                      3. nagrada

Monika Sever, Hrvatska, brač, 85 bodova                            3. nagrada

Lorena Cvitkušić, Hrvatska, gitara, 83 boda                        3. nagrada

David Zadravec, Hrvatska, bisernica, 82 boda                     3. nagrada

Lorena Rozić, Hrvatska, klavir, 81 bod                                3. nagrada

Antun Čičak, Hrvatska, bisernica, 81 bod                            3. nagrada

Šime Šegota, Hrvatska, bisernica, 80 bodova                       3. nagrada

Mia Marković, Srbija, glas, 80 bodova                               3. nagrada

  1. KATEGORIJA

Martin Žučko, Hrvatska, orgulje, 99 boda                       Apsolutno 1. nagrada

Lana Hrandek, Hrvatska, klavir, 95 bodova                         1. nagrada

Josip Rudelić, Hrvatska, flauta, 93, 50 bodova                    2. nagrada

Simona Deretić, Srbija, violina, 88, 50 bodova                    3. nagrada

Magdalena Škreblin, Hrvatska, klarinet, 85 bodova              3. nagrada

  1. KATEGORIJA

Patrik Špoljarić, Hrvatska, orgulje, 99 boda                    Apsolutno 1. nagrada

Roberto Hren, Hrvatska, bisernica, 98 bodova                Apsolutno 1. nagrada

Doris Tkalčević, Hrvatska, violina, 87 bodova                   3. nagrada

  1. KATEGORIJA – komorna glazba

Kvartet flauta ,,Monochromia“, 83 boda                              3. nagrada

  1. SPECIJALNA KATEGORIJA  –  kompozicija

Li, Kina, 1. nagrada, 95 boda                                                1. nagrada

Zhao, Kina, 2. nagrada, 93 boda                                           2. nagrada

 

SLUŽBENI REZULTATI 1. ONLINE ŠKOLSKOG NATJECANJA

OSNOVNA ŠKOLA:

  1. razred o.g.š.
  2. nagrada: Martin Šantić, Klara Vicić, Lana Raić, Leon Sraka, Matej Škoro, Petra Marjanović, Martin Kajić, Veronika Jaković.
  3. nagrada: Lada Matić.
  4. nagrada: Tereza Kuntić.

 

  1. razred o.g.š.
  2. nagrada: Helena Bijelić, Lorena Cvitkušić, Ema Bijelić.
  3. nagrada: Mia Lopar, Vedran Marić, Marko Kajić, Ivana Anušič, Lara Vuković.

 

  1. razred o.g.š.
  2. nagrada: Mia Hrković.
  3. nagrada: Fabian Graberec.
  4. nagrada: Klara Nikolić.

 

  1. razred
  2. nagrada: Lorena Rozić, David Zadravec.
  3. nagrada: Marija Kern, Elena Krznarić.
  4. nagrada: Leon Kocipar.

 

  1. razred
  2. nagrada: Marko Martinović, Šime Šegota.
  3. nagrada: Jana Juršić, Jaša Jadin Zdešić, Mihael Jutrašnjik, Tin Sever.

 

SREDNJA ŠKOLA:

 

APSOLUTNO PRVA NAGRADA:

Patrik Špoljarić, Josip Rudelić, Martin Žučko.

 

  1. nagrada: Sara Božić, Lea Selihar, Monika Sever.
  2. nagrada: Petra Kramer, Antonela Papak, Trio Sever.

 

 

Podijelite

[There are no radio stations in the database]