Sesvetama tri, Dubravi bod u 3.kolu 2.HNL…

Piše: - 28. kolovoza 2020.

Večeras su igrane tri utakmice 3.kola 2.HNL. U prvom susretu igranom na stadionu u Kranjčevićevoj ulici Sesvete su kao gost stigle do pobjede protiv druge momčadi Dinama. Bilo je 2-0, a strijelci za sastav trenera Dine Babića bili su Filip Hlevnjak (50) i Bruno Sunagić (58). Bila je to druga pobjeda Sesvećana ove sezone koji za dva tjedna dočekuju BSK iz Bijelg Brda.

Dubrava Tim Kabel je nakon dvije startne pobjede osvojila bod na gostovanju u Čakovcu kod domaćeg Međimurja. Bilo je 2-2, a nakon prednosti domaćina 2-0 u prvih 15 minuta u nastavku su dominirali Dubravaši za koje su strijelci bili Marin Mudražija i Muhamed Alghoul. Treba reći da je Dubrava TK promašila i kazneni udarac u 52.minuti.

Dojučerašnji prvoligaš Inter nastavio je pobjednički niz svladavši Cibaliu 2-0. Od ostalih susreta izdvajamo subotnji dvoboj Kustošije i Rudeša, dok je susret Junak – Hrv.Dragovoljac odgođen zbog pozitivnih igrača na Covid u redovima Junaka.