Posljednji ispraćaj u srijedu

Written by on 28.02.2021.

Grad Zagreb službeno je objavio detalje komemoracije i posljednjeg ispraćaja gradonačelnika Milana Bandića.

Svečana komemoracija u povodu smrti gradonačelnika Grada Zagreba gospodina Milana Bandića održati u utorak, 2. ožujka, s početkom u 11:00 sati,u Hrvatskom narodnom kazalištu.

Posljednji ispraćaj gospodina Milana Bandića bit će u srijedu, 3. ožujka, u 12:00 sati, na gradskom groblju Mirogoju.

Mnogo poznati i nepznati sugrađani upisuju se u Knjigu žalosti koja je otvorena u auli zgrade gradske uprave danas od 12 sati.

Knjiga žalosti otvorena je i u Gradskoj skupštini, a prvi se upisao predsjednik Skupštine  Mislav Herman.

Knjige žalosti najavljene su i u Gradskim četvrtima grada Zagreba.

Podijelite

Current track

Naslov

Umjetnik

Zabavni Radio
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.