Zagrepčani za vikend besplatno na gradske bazene

Written by on 25. lipnja 2026.

Od petka, 26. lipnja do nedjelje, 28. lipnja Zagrepčani mogu besplatno koristiti gradske bazene, odlučio je Grad Zagreb kako bi građanima olakšao podnošenje visokih temperatura koje se očekuju tijekom vikenda.

Besplatan ulaz bit će omogućen na bazenima Iver u Sesvetskom Kraljevcu, Jelkovec, Svetice, Utrina, Mladost i Šalata.

Posebna je novost da je ponovno otvoren bazen Šalata, nakon završetka obnove sustava za održavanje kvalitete vode.

Iz Grada Zagreba poručuju kako je mjera uvedena zbog najavljenog toplinskog vala te pozivaju građane da rashlađenje potraže na gradskim bazenima.

Očekuje se da će tijekom vikenda temperature zraka biti vrlo visoke, zbog čega se preporučuje izbjegavanje boravka na suncu u najtoplijem dijelu dana, dovoljan unos tekućine te boravak u rashlađenim prostorima kad god je to moguće.

Podijelite

Continue reading

Current track

Naslov

Umjetnik