Opatija zaustavila Sesvete, Dugo Selo krenulo pobjedom…

Piše: - 22. kolovoza 2020.

Danas su igrane tri utakmice 2.kola 2.HNL, a startalo je natjecanje u 3.HNL Središte. Nogometaši Sesveta nakon nekoliko pobjeda na startu sezone (2.HNL, Kup ZNS-a) danas su doživjeli domaći poraz. U Sesvetama je slavio novi drugoligaš Opatija 1-0 pogotkom iskusnog Ivora Weitzera u 71.minuti. Nakon domaćeg poraza od Sesveta prvu pobjedu je upisala Kustošija koja je slavila na gostovanju u Solinu 2-1.

Sutra (nedjelja) zanimljivi dvoboj u Splitu igraju druge momčadi Hajduka i Dinama.

Dugo Selo je uspješno otvorilo novu sezonu u 3.HNL Središte. Izabranici Miroslava Škrleca nadigrali su Segestu iz Siska 3-1. Nikica Filipović je doveo Dugo Selo u prednost u 35.minuti. Samo minutu kasnije gosti su stigli do izjednačenja preko Ivice Alapića. Početkom drugog poluvremena Maks Slunjski vraća prednost Dugoselcima, a konačnih 3-1 postavlja Dominik Drmić u 80.minuti.

Od ostalih susreta 1.kola izdvajamo remi HAŠK-a i Maksimira 1-1, te pobjedu Španskog kod Vrapča 2-1.