Sesvetama četvrta pobjeda, Dubrava TK ispustila 2:0…

Piše: - 30. rujna 2020.

Danas su igrane utakmice 8.kola 2.HNL. Vodeći Hrv.Dragovoljac je remizirao s Opatijom 1-1. Sesvete su stigle do druge uzastopne pobjede, a četvrte ukupno slavivši kod posljednjeg Rudeša 4-2. Dva puta se domaćini vraćali iz minusa, a golove za Sesvete postigli su Mateo Topić, Matija Malekinušić, Karlo Majić i Luka Kozić. Dubrava Tim Kabel šestu uzastopnu utakmicu nije uspijela pobjediti. Nakon odlaska trenera Krešimira Sunare momčad je vodio dvojac Darko Šantek – Alen Šušnić, a gost je bio BSK iz Bijelog Brda. Sve je za Dubravaše izgledalo idilično do 83.minute kada su vodili 2-0 golovima Dragana Juranovića i Ameta Korce. Tada najbolji strijelac lige Marko Dabro zabija dva efektna pogotka u 84. i 91.minuti i donosi gostima vrijedan bod.

Kustošija je poražena u Osijeku kod druge momčadi Osijeka 1-0, Dinamo II je pao u Rijeci kod Orijenta (2-1), a donedavni prvoligaš Inter nakon remija u Sinju (2-2) za vodećim Dragovoljcem zaostaje 7 bodova.

Novi susreti igraju se već u subotu i nedjelju, a izdvajamo dvoboje Kustošija – Junak, Sesvete – Cibalia i Dinamo II – Hrv.Dragovoljac.