Dinamo na korak od euro proljeća…

Piše: - 26.11.2020.

Dinamo je uvjerljivom pobjedom kod Wolfsbergera u Klagenfurtu (Austrija) 3-0 stigao do svog osmog boda u skupini K Europske lige što ga dovodi na korak od plasmana u europsko proljeće koje je izborio i prije dvije godine. Iako su u završnici prvog poluvremena promašili tri izgledne prilike Plavi su do pogodaka stigli u nastavku kada su strijelci bili Lovro Majer (60), Bruno Petković (75) i Luka Ivanušec (90).

”Jako bitna pobjeda i usudio bih se reći naša najbolja utakmica ove sezone. Mislim da smo od početka do kraja bili opasni i okomiti i napokon pokazali svu raskoš našeg talenta koliko smo ustvari dobri što sam ja ponavljao iz utakmice u utakmicu. Imamo jako dobru situaciju, ali po nekim računicama nismo još ništa osigurali. Moramo i u Roterdamu za tjedan dana ići po pobjedu, a ne razmišljati o nekom neodlučenom rezultatu”..kazao je Lovro Majer.

U drugom susretu ove skupine CSKA – Feyenoord 0-0. Dinamo ima 8, Feyenoord 5, WAC 4, a CSKA 3 boda.

Dinamo idući četvrtak gostuje kod Feyenoorda.