Više od 400 oboljelih u županiji

Piše: - 22.03.2021.

Rast novooboljelih od korone u prošlom tjednu bilježi i Zagrebačka županija. Od ponedjeljka 15. ožujka do nedjelje 21. ožujka oboljelo je još 405 osoba. Najviše u Velikoj Gorici, čak četvrtina odnosno 102, slijedi Samobor sa 55 pa Dugo Selo 42 i Jastrebarsko s 41 oboljelom osobom. Među općinama, na vrhu su Brdovec i Rugvica s po 13 novoboljelih. Pregled novih oboljenja po danima, općinama i gradovima možete vidjeti u našoj tablici

 

GRADOVI
PONUTOSRIČETPETSUBNEDUKUPNO
Dugo Selo1114616442
Ivanić-Grad3559123
Jastrebarsko251267941
Samobor110109111455
Sveta Nedelja113444219
Sveti Ivan Zelina2231412
Velika Gorica51124191627102
Vrbovec211127
Zaprešić1512110
OPĆINE
Bedenica0
Bistra31127
Brckovljani1113
Brdovec1325213
Dubrava33
Dubravica0
Farkaševac123
Gradec11
Jakovlje1438
Klinča Sela134
Kloštar Ivanić4228
Krašić21115
Kravarsko0
Križ1113
Luka11
Marija Gorica0
Orle11
Pisarovina1142311
Pokupsko11
Preseka0
Pušća213
Rakovec0
Rugvica831113
Stupnik1236
Žumberak213
ŽUPANIJA18949102698675408

 

 

Podijelite

NASTAVI ČITATI OBJAVE

Current track

Title

Artist