Prošli tjedan 54 razreda u izolaciji

Piše: - 28.03.2021.

Broj novooboljelih u Zagrebačkoj županiji  od sredine tjedna u velikom je porastu pokazuje naša tjedna analiza.  U tjednu od 22. do 28. ožujka bilo je ukupno 646 novih oboljenja od koronavirusa, ozdravilo je 325 osoba i s današnjim datumom aktivno  je 879 slučajeva.

U odnosu na tjedan ranije, kada je bilo 405 novih slučajeva, broj oboljelih povećan je za 62%. Na kraju naše tablice uveli smo još dva podatka, broj ozdravljenih i broj razreda kojem je određena samoizolacija. U tjednu iza nas čak 54 razreda su stavljena u samoizolaciju, što odgovara broju učenika u tri škole.

Po broju oboljeli prednjači najveći grad Velika Gorica sa 178 novoobeljelih, slijedi Zaprešić sa 67, Samobor sa 63, Jastrebarsko 56, pa Dugo Selo sa 41, Ivanić Grad 33. Sveta Nedelja 23 , Vrbovec 15 i Sveti Ivan Zelina 14. Među općinama najviše novooboljelih je u Brdovcu 27, Rugvici 22, Bistri 18 te Brckovljanima, Kloštar Ivaniću i Stupniku po 11.

 

 

GRADOVI
PONUTOSRIČETPETSUBNEDUKUPNO
Dugo Selo1511910541
Ivanić-Grad341654133
Jastrebarsko42810991456
Samobor28922111163
Sveta Nedelja213345523
Sveti Ivan Zelina12324214
Velika Gorica531539304145178
Vrbovec12242415
Zaprešić35112152267
OPĆINE
Bedenica0
Bistra11325618
Brckovljani322411
Brdovec14544927
Dubrava21115
Dubravica22
Farkaševac3227
Gradec22
Jakovlje1528
Klinča Sela4217
Kloštar Ivanić3511111
Krašić0
Kravarsko0
Križ15129
Luka1124
Marija Gorica0
Orle123
Pisarovina112
Pokupsko0
Preseka0
Pušća1113
Rakovec33
Rugvica31110722
Stupnik2321311
Žumberak11
ŽUPANIJA251169145127123146646
OZDRAVILO47455618255102325
Izolacija-razredi26527102254
Podijelite

NASTAVI ČITATI OBJAVE

Current track

Title

Artist