Gotovo tisuću novoboljelih u Zagrebačkoj županiji

Piše: - 05.04.2021.

Broj novooboljelih u Zagrebačkoj županiji  i dalje je u značajnom porastu. Od 29. ožujka do 4. travnja registrirano je 989 novooboljelih za razliku od tjedan dana ranije kad ih je oboljelo 646 .  U odnosu na tjedan ranije,  broj oboljelih povećan je za 52%. Ozdravile su 482 osobe, a u nedjelju je bilo aktivno 1386 slučajeva ( nedjelju ranije 879 ).

Ovdje moramo napomenuti da u tjednoj analizi nismo računali već poznate brojke od ponedjeljka i još 69 oboljelih.

Za još 44 razreda određena je samoizolacija, a  u tjednu prije toga čak 54 razreda su stavljena u samoizolaciju, no srećom ovaj tjedan su proljetni školski praznici, pa će se do povratka u školske klupe znatno smanjiti broj i oboljele djece i onih koji su u samoizolaciji

Po broju oboljeli prednjači najveći grad Velika Gorica sa 273  novooboljelih ( tjedan ranije 178) , slijede Zaprešić sa 108 ( 67) , Samobor  105 ( 63) ,  Dugo Selo 75 (41) Jastrebarsko 71 (56),  Vrbovec 45 ( 15),  Sveta Nedelja 33 (23) ,  Ivanić Grad 30 (33) i Sveti Ivan Zelina  25 (14) . Među općinama najviše novooboljelih je u Brdovcu čak 59 ( prošli tjedan 27) zatim u Križu 29, Rugvici 21.

Brojeve po danima i općinama i gradovima možete detaljno proučiti na našoj tablici.

 

PONUTOSRIČETPETSUBNEDUKUPNO
Dugo Selo3381420131475
Ivanić-Grad71141730
Jastrebarsko929617181071
Samobor22117341714105
Sveta Nedelja15967533
Sveti Ivan Zelina212855225
Velika Gorica923353706343273
Vrbovec714115845
Zaprešić21917292723108
OPĆINE
Bedenica33
Bistra13431517
Brckovljani121610
Brdovec58111851259
Dubrava23218
Dubravica123
Farkaševac22
Gradec123
Jakovlje4116
Klinča Sela381214
Kloštar Ivanić413311
Krašić11
Kravarsko11
Križ123939229
Luka11
Marija Gorica112
Orle11114
Pisarovina213
Pokupsko112
Preseka0
Pušća4242315
Rakovec134
Rugvica13463421
Stupnik21115
Žumberak0
ŽUPANIJA3713132196253194164989
OZDRAVILO698675251369145482
IZOLACIJA24241410844
Podijelite

Current track

Title

Artist