Natjecanje prijateljstva KK Brckovljani

Piše: - 09.06.2021.

Održano 11. natjecanje prijateljstva KK Brckovljani

Prošli tjedan  Karate klub Brckovljani organizirao je 11. Natjecanje prijateljstva. Nakon dugo vremena bez natjecanja, članovi kluba demonstrirali su svoje karate vještine, a najuspješniji osvojili i odličja, saznali smo od Dijane Golubić.

Proglašeni su i najuspješniji sportaši kluba u sezoni 2020. / 2021. Najuspješnijom sportašicom proglašena je Rita Golubić, a najuspješnijim sportašem Petar Marić.

Donosimo i rezultate:

Kategorija kata ekipno djevojčice:

Dora Šotić, Nina Golubić i Temia Palinkaš 1. mjesto
Rita Golubić, Barbara Marković i Magdalena Topić 2. mjesto
Veronika Štorga, Angelina Balog-Matak i Josipa Dunđer 3. mjesto
Lucija Ferenček, Karla Mikulić i Mia Orešković 3. mjesto

Kategorija kata ekipno dječaci:

Maxim Noel Matijašić, Gabrijel Čaček i Daniel Vidak 1. mjesto
Petar Marić, Noa Borjan i Manuel Peter 2. mjesto

Kategorija borbe dječaci:

Luka Blažević 1. mjesto
Daniel Vidak 2. mjesto
Jakov Glogoški i Nikola Koprić 3. mjesto

Leonardo Delić 1. mjesto
Luka Ćenan 2. mjesto
Petar Marić, Manuel Peter i Juraj Max Benko 3. mjesto

Petar Renjić 1. mjesto
Gabrijel Čaček 2. mjesto
Andrija Glogoški 3. mjesto

Kategorija borbe djevojčice:

Nina Golubić 1. mjesto
Monika Peter 2. mjesto
Dora Šotić i Andrea Jurić 3. mjesto

Josipa Dunđer 1. mjesto
Magdalena Topić 2. mjesto
Angelina Balog-Matak i Barbara Marković 3. mjesto

Rita Golubić 1. mjesto
Mia Orešković 2. mjesto
Karla Mikulić i Marta Jaković 3. mjesto

Kategorija kate djevojčice:

Rita Golubić 1. mjesto
Lucija Ferenček 2. mjesto
Mia Orešković, Karla Mikulić, Marta Jaković 3. mjesto

Temia Palinkaš 1. mjesto
Veronika Štorga 2. mjesto
Magdalena Topić, Barbara Marković 3. mjesto

Dora Šotić 1. mjesto
Nina Golubić 2. mjesto
Andrea Jurić i Monika Peter 3. mjesto

Marija Topić 1. mjesto
Mihaela Čaček 2. mjesto
Gabriela Jaković 3. mjesto

Kategorija kate dječaci:

Petar Marić 1. mjesto
Noa Borjan 2. mjesto
Luka Ćenan, Manuel Peter, Juraj Max Benko, Gabriel Barukčić 3. mjesto

Andrija Glogoški 1. mjesto
Maxim Noel Matijašić 2. mjesto
Gabrijel Čaček, Daniel Vidak 3. mjesto

Marija Topić 1. mjesto
Mihaela Čaček 2. mjesto
Gabriela Jaković 3. mjesto

Kategorija tehnika početnice:

Ela Đapa 1. mjesto
Mia Kažek 2. mjesto
Ana Perić i Klara Bubnjar 3. mjesto

Podijelite

NASTAVI ČITATI OBJAVE

Current track

Title

Artist