Drugoligaši otvaraju proljetni dio sezone

Piše: - 20.02.2020.

Utakmicama 17.kola sutra se nastavlja sezona u 2.HNL. Prvi susret će od 15 sati na stadionu Sv.Josipa Radnika u Sesvetama kao domaćin odigrati Dubrava Tim Kabel i Cibalia iz Vinkovaca. Trener Dubravaša Krešimir Sunara kaže  ”Ono što smo dobili informacije i saznali je činjenica da su doveli sedam svojih bivših igrača koji su igrali u Prvoj ligi. Prilična su nam enigma i ja vjerujem u svoju momčad koja je mlađa, rastrčanija i uz taj domaći teren koji nije u pravom smislu riječ vjerujem da možemo s tri boda otvoriti nastavak sezone”

Hrvatski dragovoljac od 18 sati gostuje kod Međimurja u Čakovcu, a ostali zagrebački klubovi na teren izlaze u subotu. Sesvete gostuju u Solinu, a trener Dino Babić očekuje težak susret ”Osobno volim takve utakmice u kojima se gradi priča za budućnost i gdje bi mladi igrači u ovakvim utakmicama trebali izgrađivati svoj karakter i priču koja će im donositi pobjede. Solin je momčad slična nama i klub koji stabilan dugo godina u 2.HNL. Mi trebamo dolje pokazati da smo sposobni za velike stvari”.

Druga momčad Dinama će na stadionu u Kranjčevićevoj ulici ugostiti Orijent 1919 iz Rijeke kao najveće iznenađenje lige. Derbi se igra u Šibeniku između vodećeg domaćina i trećeplasiranog Rudeša, a Kustošija će na svom terenu dočekati drugu momčad Hajduka.

Podijelite

NASTAVI ČITATI OBJAVE

Current track

Title

Artist

Zabavni Radio
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.