Kako govorimo – kako pišemo? Nova emisija

Written by on 12. siječnja 2021.

Utorkom od 13:30 počinje emisija “Kako govorimo-kako pišemo” koju vodi i uređuje Jelena Ucović. Emisija treba razotkriti koliko se dobro svojim jezikom služe: kumice s placa, sportaši, glazbenici, javni djelatnici, političari, naravno i mediji. Emisija je to o živom jeziku kojeg slušamo, govorimo i pišemo u svojoj životnoj i radnoj sredini, na ulici i u medijima.

Novu emisiju je pratio i večernji list.

 

Podijelite

Current track

Naslov

Umjetnik